צילום החופה

רגע החופה הוא הרגע המשמעותי והמרגש ביותר בחתונה. הרגע שלשמו התכנסנו, הרגע שאותו הכי רוצים לזכור. בשלמות, כל שלב שלו. בשיתוף פעולה עם הצלם ניתן להגיע לתמונות מדהימות, מזכרות קטנות שינציחו את האירוע הגדול הזה.

את הכניסה לחופה רצוי לעשות יחסית לאט. אל תשעטו אל החופה. התקדמו באיטיות כך שהכניסה תהיה בהוד מלכות ותאפשר לכם וקהל לעכל את המעמד, לברך אותכם, לשיר לכם. כמו כן כניסה איטית תאפשר לצלם כמה שיותר תמונות ממהלך זה.

לאחר הכניסה לחופה החתן מוריד את ההינומה על- פני הכלה לפני תחילת הטקס. מכאן ייצאו תמונות קלוז- אפ יפות של החתן מסתכל בעיני הכלה. צריך לאפשר לצלם לעמוד בנקודה בה הוא יכול לתפוס גם רגעים יפים בין החתן והכלה וגם את החברים והמשפחה המתרגשים ושמחים.

בשלב בו אם הכלה משקה את הכלה בגביע היין ניתן לצלם את רגעי האם- בת, לקלוט את הרגע בו האם חוששת בטעות לשפוך קצת יין על השמלה הלבנה.

שלב ענידת הטבעת הוא שלב מרגש ביותר בטקס החופה. רצוי שישארו ממנו כמה שיותר תמונות. על מנת לעזור לצלם להפיק את מירב התמונות רצוי שהחתן יענוד לכלה את הטבעת יחסית לאט וכן שייעזר רק ביחד אחת על מנת שהיד השניה לא תסתיר לצלם.

לאחר ענידת הטבעת מגיע השלב אליו החתן התכונן יותר מכל, שבירת הכוס. לאחר שבירת הכוס מתחילה ההמולה. רצוי לצלם כמה שיותר מלפני ואחרי שבירת הכוס. את תגובת הקהל המתרגש לאחר השבירה ואת ההקלה של פני החתן בכך שעבר בשלום את שבירת הכוס.

בנוסף, במהלך צילום אירועים חשוב לצלם אף לפני טקס החופה את איזור ההתרחשות. את האורחים, את הרקע על מנת לקבל מושג מהתמונות על מקום האירוע. כמו כן, במידה ויש אטראקציות מיוחדות כגון זיקוקים, להבות, מיצגים חיים, רצוי ליידע לפני את הצלם על- מנת שיהיה מוכן ולא יפספס רגעים אלו.