עיצוב בלונים

עיצוב בלונים לאירועים פרטיים

יש לכם אירוע מיוחד שמתקרב ואתם מסוקרנים בעניין ההפקה שלו ? אתם תוהים בוודאי כיצד ניתן להפיק את האירוע המושלם ביותר, האירוע המדהים ביותר ובכל זאת לא להיכנס להוצאות גבוהות במיוחד. אחד הדברים החשובים ביותר בהפקת אירוע הוא יצירת אווירה מעניינת. שילוש של אווירה מעניינת ומקורית בנוסף לקונספט כללי לערב התואם את הרעיון יכול בהחלט לשדרג את האירוע ולהפוך אותו לייחודי באמת. עיצוב בלונים זאת אפשרות נהדרת ליצירת אווירה ועיצוב הערב או היום של האירוע בהתאם לרעיון הכללי. בלונים בחיפה יכולים לשמש עבור יצירת בובות הדומות לבעל השמחה או לבעלי השמחה, הם יכולים להיות דומות לדמויות האהובות על ידי בעלי האירוע כגון דורה או מיקי מאוס, עיצוב בלונים יכול לאפשר לכם ליצור כך את האווירה המושלמת עבור הזוג נישא או עבור הילד והילדה חתן וכלת השמחה.

עיצוב בלונים לאירועים עסקיים

ידוע שבאירועי מכירה, הטריק החשוב ביותר הוא הפרסום, כל מפיק יודע כי עליו ליצור מודעות סביבתית גבוהה מאוד לרעיון של העסק ולמה שהוא מוכר. באמצעות הצבת בובות מיוחדות על ידי עיצוב בלונים מקצועיים במקומות שונים בקרב אירוע ההפנינג או בקרבת דוכן המכירות יכול בהחלט ליצור את המודעות של כל מי שנמצא באזור לרעיון של המכירה. עיצוב בלונים יכול ליצור בלונים המעוצבים כמו הלוגו של חברה, או חיות המחזיקות תמונות עם הלוגו או מזמינות את העוברים והשווים להתרשם. כמו כן, עיצוב בלונים יכול להיות גם פעולה חיה של מומחה בתחום עיצוב בלונים העומד מול הקהל ומחלק להם בלונים בצורות שונות על מנת למשוך אותם לשמוע את הפרטים אודות המכירה או לחמם את האווירה ולשבור את הקרח במכירה.

עיצוב בלונים סוגים שונים

עיצוב בלונים כאמור מכיל בתוכו סוגים שונים של שירות, ישנם שמזמינים עיצוב בלונים שיגיעו מוכנים. אם אתם מעוניינים ליצור אווירה באולם האיורעים עבור הבר מצווה או הבת מצווה חשוב מאוד שחלק ניכר מאותם בלונים מעוצבים יהיו מוכנים מראש. שירות זה כמובן שונה באופיו ובסוגו מהשירות של עיצוב בלונים בצורה ישירה. עיצוב בלונים במקום בצורה ישירה היא נחמדה במהותה ועוזרת לתת עוד אטרקציה לנוכחים. עיצוב בלונים על פי דרישה של הנוכחים, כאשר המומחה מכין לכל אחד את הצורות שהוא רוצה על פי בקשה, כלב, קוף, בננה ועוד..

כמו כן בעיצוב בלונים ישנם גם שירות מסחרי יותר בהזמנה של הבלונים המיוחדים לאירועים כגון, בובה רוקדת ענקית עם שלט מיוחד או הדפס מיוחד עליה, כמוכן ישנו גם עניין הכדורי הפורח הענקיים שניתן לעצב את הבלונים האלה גם כן בצורה המותאמת אישית – זכורים בעיקר מהפגנות פוליטיות.

כמובן, עיצוב בלונים איננו בעל מחיר קבוע והוא משתנה בין עיצוב לעיצוב , תלוי בסוג הבלון וזמן העבודה.

להזמנת בלוני לד לאירוע שלכם צרו קשר עם אדם עידן אטרקציות לאירועים 03-6103333