משחקים מהסוג המיני

לעתים השגרה יכולה להיות מייגעת, משעממת, בין אם עבודה, בין אם מדובר בחיים הפרטיים שלנו ואפילו בחדר המיטות, לעתים חסר הריגוש והתשוקה שתלהיב אותנו ותחזיר לנו צבע לחיים. רבים מגלים שדווקא ריגוש מיני, משחקי מין הם הפתרון לחיים צבעוניים יותר ומלאים יותר, רק אתם והסוד שלכם בין הסדינים בחדר המיטות, רק הסוד האינטימי שלך ושלו.

משחקי מין זה עניין של ריגוש הנשען על מתח מיני, על עקרון ההנאה, על הרעיון שבסופו של דבר אנו רוצים ליהנות בין אם מדובר על הנאה פיזית או מנטלית. צעצועי מין באים לעזרתנו כדי להביא אותנו לסיפוק מיני, לגירוי מיני ואף לחיבור בין בני זוג, דוגמת מכשיר כמו We Vibe שאותו ניתן לשחק יחדיו.

המודעות לעולם המין עולה, צעצועי סקס הופכים להיות יותר ויותר פופולריים, בין אם צעצועים לגברים כמו הפלשלייט שהוא נחשב ללהיט ופופולרי, לבין הסטיספייר המספק המבוסס על פעולת היניקה ועוד.. עקב כך גם חנויות מין מקבלות תאוצה וחנות לאביזרי מין נוכל למצוא בכל הארץ.

חנות אביזרי מין

היום כל חנות שהיא שתכבד את עצמה תפעיל גם חנות אונליין, בין אם מדובר בחנות רגילה לחנות אביזרי מין. לגבי האחרונה זה אף קריטי יותר להפעיל חנות אינטרנטית מהסיבות הבאות:

  1. כמעט כל מי שנכנס לחנות מין הרגיש מבוכה, כמה ממכם עברו בסמוך לחנות אביזרי מין רצו להיכנס, אבל נמנעו בגלל המבוכה. ובכן לא עוד, בחנות סקס אונליין תוכלו להזמין את המוצר בדיסקרטיות, בלי להרגיש אי נעימות.
  2. המשלוח של המוצר יעשה באופן יעיל ומהיר וכמובן בדיסקרטיות עם מעטפות אטומות, ללא חשש שיראו וישאלו שאלות מיותרות, דוגמא לחנות כזו, היא סקס-פלאנט המציעה את המגוון הגדול ביותר של צעצועי מין בארץ.
  3. כמו בהרבה חנויות אונליין, גם חנויות אביזרי מין מפעילות שירות מענה לכל שאלה, כך גם בחנות סקס-פלאנט, שאלות לגבי המוצר, המשלוח וכו..
  4. אין צורך לצאת מהבית, יתרון משמעותי לאלה שאין להם זמן, או שסתם לא מתחשק לצאת, חנות אונליין כשמה כן היא נערכת באופן אינטרנטי בלי לצאת מהבית, בנייד או במחשב.

צעצועי סקס פופולריים

אולי אביזר המין לגבר הנמכר ביותר הוא הפלשלייט. הפלשלייט הוא מתקן מוארך דמוי פנס שבראשו פתח בצורה של נרתיק אליו אתה מחדיר את איבר המין ומספק את עצמך ע״י אוננות משובחת, מרגשת המחקה איבר מין נשי באופן יוצא מן הכלל, כל עוד הפלשלייט מקורי כמובן, כזה שעבר תחת פיקוחם של מהנדסים, מעצבים וכו.. לעתים הפלשלייט מציגים פתח בצורה של איבר מין של שחקנית פורנו כזו או אחרת מה שרק מוסיף התרגשות.

סטיספייר פרו Satisfyer Pro, צעצוע סקס שיכניס ריגוש לחיים שלך, צעצוע מין הפועל ע״י יניקה של הדגדן (ניתן להפעיל כם על הפטמות), מאפשר עוצמות שונות לריגושים שונים, כשמו כן הוא, הוא מספק והופך להיות פופולרי מרגע לרגע.

צעצוע סקס We Vibe הוא ויברטור המאפשר משחק של שניכם, יש אפשרות לשחק בו גם מחוץ לחדר המיטות ואפילו מחוץ לבית. מניחים את הויברטור על הדגדגן וחלקו השני בתוך הנרתיק ומפעילים ע״י שלט או אפליקציה.

כל אלה ועוד ניתן למצוא בחנות סקס-פלאנט.